HAKKIMIZDA

Elzen Turizm, 2018 yılından beri kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personelimizle ve geniş araç filomuzla hizmet alımlarınıza profesyonel olarak cevap verebilmekteyiz.

Kalite anlayışımız Elzen Turizm, eğitimli ve alanında uzman personeli seçip, doğru ekipman ve malzeme kullanımıyla müşteri ihtiyacını en iyi standartlarda karşılamakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Elzen Turizm, olarak personel ve öğrenci servis taşımacılığı hizmetimizi de konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz
Dürüstlük
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız, tedarikçilerimiz ve ilişkide olduğumuz kamu kurumları ile açık ve dürüst işbirliği içinde oluruz.

Saygı
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, taşeronlarımıza ve tedarikçilerimize saygı gösteririz. Tüm görüşlere, fikirlere ve inançlara saygılıyız.

Sorumluluk
Sorumluluklarımızın bilincinde aldığımız görevleri en güzel şekilde yerine getiririz.

Kalite
Yüksek kalite anlayışımız ile en güzel hizmeti veririz.

Sürekli Gelişim
Günün koşullarına uyarak kendimizi sürekli geliştiririz.

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleyerek önerilerine en hızlı şekilde yanıt vermek isteriz.

Bizi tercih etmek için çok nedeniniz var…

Araçlarımız 0 ila 5 yaş arasındadır. Servis şoförlerimiz psikoteknik belgelidir. Yolcularımız ferdi kaza sigortası kapsamındadır. Firmamız 1618 sayılı seyahat acenteleri ve seyahat kanununa göre hazırlanan D2 seyahat acenteliği belgesine sahiptir.

17 Ekim 2018

İlgili Terimler :